facebook comments:

7 Responses to “Ishin dy gjuetare”

 1. Jeta says:

  Ahhahaha fantastike

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)
 2. Hahahah shun e fort

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +5 (from 5 votes)
 3. lavdim says:

  shume seksi koka a

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 4. brikena says:

  e bukur kjo hahahhhaaaaaahhh

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 5. Cheka says:

  ne nje shtepi isht nje qen the aty i zoti i shtepis shkon ne pun kurse gruaja ne shtepi si del i zoti nga shtepia graja thrret frajerin edhe te zotin e shtepis e kan qitur prej pun ky kthehet heret edhe qeni leh au au ky i thot a osht kush aty qeni au au ja bon njeriu a kan ardhur moti auuuuuuuuuuuu ja bon qa po bojn he he he he he dmth se ata jan kan duke bër seks

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 11 votes)
 6. Kazani says:

  ni gru shkon te mjeki mu kontrollu edhe i thet mjekit sjam mir krejt trupi pom dhem emejki i thot deshu krejt aja qysh jo valla se pom vjen marre i thot mjeku un per kit pun jam edhe e bind grun mu desh edhe e kqyr prej poshti deri nalet dhe thet mejku kuuuu kshtu nuk pasna pa dhe gruja bahet marak i thet te lutem tregom qa kam mjeku i thot jo ti me trego mu diqka gruja fo mjeku pse p.. zi e flokt e thine gruja ee pse posht kam pas veq gzim e ne kry hidhrim 😉

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 14 votes)
 7. rozalinda says:

  ahahahahahaha

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -2 (from 6 votes)

Trackbacks/Pingbacks

 1. Ishin dy gjuetare | Humor Shqip

Leave a Reply