facebook comments:

16 Responses to “Natën një vajze”

 1. Byth qire says:

  Ahhhh ahhhhh ahhhh sa do doja te qijesha tani si kjo .

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. Iris.kurva says:

  Une jam Iris kurva jam ne klase te 7 kush do me qij

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 3. Pidhi ne kar says:

  Ohh sa fort e qiu te jemen dhe skapi edhe cupen ta qinte fort

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 4. Sex says:

  Karin e paska te vogel boti qe e pa ashtu si gisht.
  Po pse su fut ajo ta benin 3-she. Ti qinte fort te dyja

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 5. Baby Boo says:

  Paska kuptuar gishtin si k..

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 6. megi says:

  Goca e shkret nuk e ka kuptuar se ca ka fut mami ne goj ahhahahahaah ajo ka futur ne goj *******

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 7. ana says:

  Ahahahahhahahahahahahahaha

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 8. Aqif kapertoni says:

  Skuptoni ju o palla

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 9. ari says:

  Sa kot,pse barsaleta fmish jan paturp

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 1 vote)
 10. albi says:

  kot fare barcaleta

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -3 (from 3 votes)
 11. albi says:

  barcalet !!!!!!!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -2 (from 2 votes)
 12. xhoi says:

  Hahaha te vegjlit si kuptojn keto gjera prandaj I eshte dukur gisht 🙂 :):-P

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 4 votes)
 13. antonela says:

  duhet ta kete te vogel karin ai personi perderisa vajza se dalloi dot

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -3 (from 7 votes)
 14. Love says:

  Hahahahahah gallat fare

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 1 vote)
 15. Shpirti im says:

  Kot barcalete

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)
 16. Zemra vogel says:

  Hahahahah Karin ca barcalete

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -2 (from 4 votes)

Leave a Reply