facebook comments:

10 Responses to “Shkojne Gagaci me Qorrin per te kap peshk”

 1. Mela mela says:

  Sa gjo koti

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. Besi says:

  

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 1 vote)
 3. NiSsa says:

  Hahahaha hahhahah

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 1 vote)
 4. super girl says:

  :'(

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 5. super girl says:

  >-( :-c. 🙂

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 6. linda says:

  Pe..pe.peshkalqeni budall ti qenke fare

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 7. Endri says:

  Ah memec I dreqit e mbyte tjetrin

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 3 votes)
 8. xhoi says:

  Me te vertet shum interesante :)haha

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 3 votes)
 9. LIL HOMIE says:

  Un : ckm
  Ajo : mir .ti
  Un : mir po si te quajn ty
  Ajo : ELSA
  Un : wow po shum emri bukur
  Ajo : FALEMINDERIT 🙂
  Ai : po sa vjece je
  Ajo : 17 Ti
  Ai : waa sa bukur qenkemi te barabart
  Ajo : pse sa vjec je ti
  Un : e telutem por me fal se po me therret e dashura

  ( e lash muhabetin se ajo ishte shum idjote .dhe une gjeta justifikim per te ikur ) :))

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 9 votes)
 10. laureta says:

  Shum interesante

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 10 votes)

Leave a Reply