facebook comments:

2 Responses to “I thote lepuri gjarprit”

 1. alb_man says:

  Nje shqiponje kap nje mi arash , e gelltit komplet dhe ngjitet ne fluturim.miu ne stomak nga frika shkon deri ne fund te zores te trashe dhe pyet ore sa lart jemi ktu , ja dy mije metra ja kthen shqiponja , se mos ja fut pordhes ti ore i thot miu

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)
 2. alb_man says:

  nje cift krimbash mendafshi takohen me nje cift shumekembesh ,ne muhabet e siper mashkulli i mendafsht i thot atij shumkembesh te kam zili o mik , kjo gruaja jote ka alamet shalesh.E mor mik ja kthen ai puna eshte se deri sa ti hapi gjith kembet gruaja per sex mua me kane zene gjumi

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 3 votes)

Leave a Reply