facebook comments:

6 Responses to “Cfar ben lepuri kur bie shi?”

 1. Jeta says:

  Hhahahhahaha

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. vani00 says:

  hahaahhaah sa e bukur kjo e funit

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 1 vote)
 3. armend says:

  lepurii kur met ne shii nuk laget por shkon ne 1 vend te that qe te mos laget 😛

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 4. ***** says:

  Njoftim:kane hup tre budalle dy jane gjetur tjetri eshte duke lexuarr njoftimin..

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -4 (from 8 votes)
 5. halisa says:

  na ishte njeher.ujku,dhelpra,dhe gomari.Ata deshen qe te punesoheshin ne parlament edhe i pari ka shkuar ujku u ben ca ore kur ujku u kthye por kok ulur.pastaj shkoi dhelpra dhe ajo ashtu beri u kthye koke ulur.Kur i erdhi rradha gomarit ai u kthye i gezuar .Ujku dhe dhelpra pyeten qfar bere qe hyre ne parlament gomari u pergjigj iiiiiiiii qellova fat sot se disa shok te kalses qelluan aty edhe une u punesova keshtu qe dhelpra dhe ujku prap te deshperurar sepse kishin mbetur pa pune.Dhe gomari u punesua sepse kishin qelluar disa shok.E SHKRUAJTI:HALISA-KQIKU

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 6 votes)
 6. Lepuri says:

  ta ha mutin

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -4 (from 8 votes)

Leave a Reply