facebook comments:

4 Responses to “Qeni qe leh nuk kafshon, nese eshte i lidhur.”

 1. Amber says:

  Eshte nje djale dhe gjen nje goce thote o mami o mami kam gjent nje goce mire thote mami, thote djali o mami o mami qe qiva ate gocen mire thote mamin sh mire thote djali prap o mami o mami e lash shtatezane gocen sh mire pra tkeqen mami thote, pastaj djali i thot mamit o ma a tqi ty se u lodh ajo goca

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 4 votes)
 2. dorentina says:

  bashe mir

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 3 votes)
 3. kristina ina says:

  hahhhah i shkret ca paska hek shum e bukur lori

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -2 (from 2 votes)
 4. lori says:

  jan kan dy vllazen i madhi edhe i vogli e kan pas shtratin dy kat edhe bin me flejt e harrojn dritaren qel te dhomes kur bijn me flejt hijn hajnat vjedhin sa mujn edhe e rrehin vllavin e madh ne katin e par.neser qohen kta dy vllaznit edhe i thot ky i madhi te voglit asht ka me dhem shpina shum i vogli i thot hajt se tshnoshet kur bin apet me flejt vijn hajnat e rrehin apet vllavin e madh.neser kur qohen kta dy i thot ky i madhi ej ti ki me flejt posht sod me provoku qysh asht ka mdhem shpina kur bijn me flejt apet vijn hajnat edhe vjedhin sa mujn dojn me rre vllavin e vogel ne kat par i thot njani boll nali se e kina rre shum qta hec ta rrehim ata ne kat dyt./

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +6 (from 10 votes)

Leave a Reply