facebook comments:

8 Responses to “Te dua”

 1. Hi si jeni keq PSE se dua te dashur PSE sepse from dua te bej shaka ose ndonje gue tjeter. Eh hu me merr mua: PSE? Se dua dhe une nje te boyfriend. Ai cne. Kot per qef ta mbaj. Haha sa perteqeshur

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. meli says:

  te verteten i ka than

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 3. lona says:

  shum e bukur

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 4. lena says:

  jo bre rren koft se qikat nuk jan budalle djem po ok

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 5. boy says:

  meshkujt jan ama gocat +100 ja kalojn 😀 😀

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 6. dorentina says:

  hahaha qashtu o valla se meshkujt jan budallenj

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)
 7. kristina ina says:

  hahahah sa e bukur

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 8. dua says:

  ej flenifleni

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 1 vote)

Leave a Reply