facebook comments:

12 Responses to “3 Grat”

 1. Anonymous says:

  Cna hengren mutin kta qe thon “kot fare” po ik ore tngeli me gjyku ,ste bo njeri me i lexu

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 3 votes)
 2. Bujar Murati says:

  Kooottt fare pa lidhje. Ckishte per te qeshur?

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -2 (from 4 votes)
 3. eljona says:

  Ne nuk jemi femije.mos nuk do te na lejoni te shkruajme komente?

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 4 votes)
 4. saranela says:

  Barcalete pa lidhje.kotttt fareeeee.like kush pelqen komentin

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 7 votes)
 5. miranda says:

  Kot pa kuptim.hic per te qeshur.hiiiiccccccc.aspak sme pelqen.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 6 votes)
 6. elvisa says:

  Mir bukur po jo aq per te qeshur….. sorry 🙂 😉

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 6 votes)
 7. Merisa says:

  Hahahaha sa per te qesh kottt fare

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -2 (from 6 votes)
 8. Elena says:

  Kjo barcelata esht me e mir se komentet negative qe bejne disa ketu… te pakten kjo e percjell nje pozitivitet sado te vogel ndersa ju veqse tregoni pak “injoranc” ne kuptimin e mir te fjales

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 5 votes)
 9. mostra says:

  o fmij t vegjel ca na bni kot rrini aty lexoni nanj libr e mos flisni kot se s kemi koh tlexi budalliqet q shkruani j

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -4 (from 6 votes)
 10. ermal mali says:

  Kur jon tu u puth dy I djal e ni qik tu u puth I thot djali,,<3a I ke la dhomt hahahaha

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 3 votes)
 11. mal says:

  Ishin 3 djem dhe u grindeshin mes vete.Jo biciklla e jem o ma e mir jo e jemja kur ni djal I thot. mami jem esht ma I mir se e jotja kur tjetrii thot po kta e thot edhe babi

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 5 votes)
 12. Gleida says:

  Shum e bkr

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 3 votes)

Leave a Reply

«