facebook comments:

30 Responses to “Ja na erdhi Viti i Ri”

 1. Xhuljo says:

  Ja na erdhi viti ri do ta festoj me tritol e me raki

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -2 (from 2 votes)
 2. valeria says:

  Hahaha sa nice

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 1 vote)
 3. valeria says:

  Ja na erdhi viti i ri sa jam i gezuar
  me hashash e me kallash kam per ta festuar bora zbardhi tej per tej bomba e granata viti i ri do te ma gjej qorra e sakata

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 5 votes)
 4. eleonora says:

  hahahaha sa per te qeshur

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)
 5. miranda says:

  Shume bukur.bravvvvoo.like

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 6 votes)
 6. Shume e bukur.like kush e pelqen barcaleten

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +4 (from 10 votes)
 7. londela says:

  Me pelqen shume.bravvvvvooooo.likeeeeee👍😃

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 8 votes)
 8. super girl says:

  :0

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -4 (from 4 votes)
 9. super girl says:

  Kjo po qe eshte super BRAVOOOO!!!!! 🙂 🙂 🙂

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 5 votes)
 10. olta says:

  Perfekte

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 5 votes)
 11. flavja says:

  Mund ta kishe bere edhe me mire

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 5 votes)
 12. refi says:

  Shumm bukur

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 4 votes)
 13. Elena says:

  Bravooooo shum e bukur

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 4 votes)
 14. Enxhi says:

  Ja na erdhi Viti Ri sa jam i trishtuar por si une e cdo femije s’pres per ta festuar. Bora nuk zbardhi tej per tejas ne fusha as ne male,Viti Ri do te na gjeje me borxhe e me halle.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +7 (from 11 votes)
 15. Inna hoxha says:

  Ja na erdhi Viti i Ri sa jam i merzitur por si un dhe cdo femi jemi te uritur
  borxhet plasen gjith andej me mish e
  me koke Viti i Ri do te na gjej si pula
  pa koke

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 7 votes)
 16. palmera says:

  e ben na halli jo na malli!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 5 votes)
 17. ronaldo says:

  me tvertet e ka iziu sesht per te qeshur eshte per tu uleritur

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 5 votes)
 18. Jeta says:

  Hahahaha
  Shume e bukur Bravoo ???❤️

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +5 (from 9 votes)
 19. Meggy says:

  Haha jo dhe kaq keq nuk Jena More djal higihi

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -6 (from 8 votes)
 20. Dimi otr says:

  Shum e bukur

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 9 votes)
 21. albaniajokes says:

  EEEE mos e merr gjith thesin se do na lesh pa dhurata

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 7 votes)
 22. goca trendyy says:

  Dramatikeb te lutem. Tkshxh motra.. shihemi ne shkoll, nese nk shkruan dot…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -3 (from 9 votes)
 23. goca trendyy says:

  O ejlaa xml motres

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 5 votes)
 24. meti says:

  hahahahaha sa per te qeshur

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 6 votes)
 25. egla says:

  Shum e bkr gallat fare. Ky paska qene shum I varfer I shkreti

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 4 votes)
 26. mario says:

  na knaqe

  budall

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 10 votes)
 27. rina says:

  ma tkeqe ndynja nuk kum pa po kush ta feston more viq krishtert?. se tjeter kush veq naj i errshit se jo

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -2 (from 12 votes)
 28. rina says:

  e paski knaqqqq krejt

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 12 votes)
 29. rina says:

  shum e mir

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 13 votes)
 30. rina says:

  shum e keqe

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 18 votes)

Leave a Reply

«