facebook comments:

18 Responses to “Shqiptari – Arabi – Turku”

 1. rei says:

  Ktu edhe femnat te vine e futen ne shtrat prej te nxehtit

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 2. armela says:

  Barcalet kot fare pa kuptim

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 3. elsara says:

  Na ishte nje here nje burre dhe djali i tij.babai ishte duke menduar disa kujtime ndersa i biri e pyeti:cfare po mendon o baba?babi:po mendoj kujtimet e bukura biri im.djali:kur ke qene i vogel?babi:jo biri im.po para se me lind ti.hahaaaaa

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 3 votes)
 4. eranda says:

  Kot pa kuptim.sme pelqen hic.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 3 votes)
 5. arlind says:

  Hahahhhahah

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 3 votes)
 6. value says:

  Knt.fare

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)
 7. errisa says:

  kto jane shume kot :-*:-*:-*:-*

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)
 8. Mario says:

  Ha ha ha ha

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 3 votes)
 9. Ergi says:

  Hahaahhahaha

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 4 votes)
 10. Jeta says:

  Shqiptari: ne I japim pules akullore Qe Te mos I beje vezet e nehr

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 3 votes)
 11. Orest Koro says:

  Ishte breteresha dhe I tha papa gallit te shkonte ne qytet dhe te mesonte tre fjale dijon nje njeri qe thot u ca pidhi digjon dy djem qe po shaheshi dhe njeri thoshte tytyty digjoi nje hajdut qe I tha policave rropt ai qe me prek.Vajti te breteresha nderko qe lahej dhe tha uça pidhi Mretre:kujt I the Papagalli:tytytyMreteresha; rroje kapeniPapagalli:rropt ai qe me prek

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 7 votes)
 12. ana says:

  po normal ku ka si shqiptari

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 3 votes)
 13. ajo says:

  hhahahah

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 3 votes)
 14. joni says:

  Ke shum te drejt se ne shqiptaret mburemi ca si shum. Shum e bkr barcaleta

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 3 votes)
 15. egla says:

  Shqiptar gjithmon I zgjuar del ne barsaleta por ne te vertet tregon te kunderten.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -2 (from 6 votes)
 16. mmv says:

  hahaahaa gallat fare

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -2 (from 4 votes)
 17. xhoi says:

  Sa gallat paska qen 🙂 😀

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 7 votes)
 18. bruna single says:

  sa komike ha ha ha ;-):-):-D.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 6 votes)

Leave a Reply