facebook comments:

8 Responses to “Zoti Komandant”

 1. super girl says:

  Sa kot qe e ke bo pz ..
  “Sa fjale tebukura”
  Tr*p

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 4 votes)
 2. madeo says:

  ishin njeher 3 vajza qe ishin te martuara
  dhe kishin nje teze qe quhej teze tick
  nje dite burri i vajzes se madhes u maskua
  si tezja e tyre dhe i thot njeres prej vajzave hajde flejm bashk mir thot kjo kur vjen dita e neserme
  e pyesin dy motrat he si fjete me tezen
  shkelqyer ja kthen kjo ktyre ju prishet mendja dhe flen edhe kto diten tjeter e pyet babai e madhen he si flete me teze ticken shum mir thot kjo
  shkon fle dhe babai me kte
  diten tjeter del babai dhe e pyesin vajzat he si fjete me tezen shum mir ja kthen ky ne ate cast del teze ticka dhe u thot a ju keqen teze ticka qiu 1 byt* dhe 3 pic*a

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 8 votes)
 3. flori says:

  Hahahaha, ata e paskan pre ka*in , kurse ky ushtari me i mire e ka pre guhen e ka fut ne p*dh hahahahah

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -2 (from 6 votes)
 4. Gentiana says:

  hajj zoto zott sa palidhje kto sene :v

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -2 (from 8 votes)
 5. Xhoidoridanjeli says:

  Hahahahahahaha sa mir ta fus karin pra

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -3 (from 5 votes)
 6. Eriselda says:

  Hahhahhaha????

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 9 votes)
 7. eris says:

  Dy kojshike ishin tu bo llaf edhe njona thot a po qi mi qetra thot po u deshen kojshikja moj kush na shti karin hajt le vishu se ska kush na shti karin

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -2 (from 10 votes)
 8. mmv says:

  ik ore legen

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 9 votes)

Leave a Reply