facebook comments:

129 Responses to “Pse bjondina i vesh fustanat me lule?”

 1. valeria says:

  E nqs lulet vysken
  haha
  super:-*:-*:-*

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. FirstJade says:

  I see you don’t monetize your page, don’t waste your traffic,
  you can earn extra bucks every month because you’ve got hi quality content.
  If you want to know how to make extra money, search for: Mrdalekjd methods for $$$

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 3. fjona says:

  Nje bjonde po ecte ne rruge kur i bien 10 euro.Leket i gjen nje djale dhe e theret bjondina kthen koken dhe i thote djalit faleminderit dhe i merr.Ajo mendon se ja ka dhen ai djali.Kjo ngjarje perseritet 10 here.Bjondina cmendi qytetin dhe cunat po i vinin pas.Kjo mendon ti shperbleje duke bere #### ne ate moment te gjithe ven tek hoteli.Pasi ja pane k##in ikin duke i marr 1 euro.Kur shkon ne shtepi ve re se humbi 10 euro.Mori iks6<makinen< dhe niset per te kerkuar djemte ti jepnin te gjithe nga !0 euro por ecen me shpejtesi te madhe .E kapin policat dhe vajza i thote qe s ka dokumenta .por do ti japi nje gje tjeter dhe ben #### policat e turperuar kthejn koken e thon se s do t ja shohin per her te 2 ##### se vinte era pres

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 1 vote)
 4. llafazanet humor says:

  u kan gjermani amerikani edhe shqiptari edhe kanthan kush po pordh ma shum kush pe qon kapakin ma nelt _amrikani ka hanger sarme e ka qu 660 kilometra larg kapakin _gjermani ka hanger gullash e ka qu 666milion larg e ka qu kapakin _ shqiptari ka hanger pasul se ka di sa kilometra larg e ka qu neser kujan qu ne lajme kan than jan myt dy njez pii kapakit
  hahahhahahahahahahhahahahahahahahahahhahahahahah shum e qart gensa

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 5. llafazanet humor says:

  hahhahah

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 6. violetta leon franqeska marko says:

  hahahah shum mir

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 7. goca brune says:

  Hahahaha epo bjondet jan teper te shemtuara prandaji veshin fustanet me lule per tu dhene lulja ###

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 8. emanuela says:

  Dy meshkuj godasin njeri -tjetrin ne nje supermaket
  – oh me fal,nuk ju vura re,se jam i habitur ngaqe kerkoj gruan.
  Ah edhe une po kerkoj gruan thote dhe tjetri.
  po me thuaj si eshte gruaja jote nga paraqitja.
  1,80 e gjate… bionde …..e holle …nje fytyre engjelli…te ndenjura
  perfekte….gjoksin 4.
  Po e jotja si eshte?
  Lere me mire timen po ec e kerkojme tenden.

  hahahahahahahaha
  😛 😛 😛 😀 😀

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 3 votes)
 9. emanuela says:

  Nje nate gruaja u zu me nastradinin.
  I dha te shtyre dhe e rrokullisi neper shkalle.
  Komshia e ndjeu zhurmen dhe te nesermen e pyeti nastradinin.
  – C’qe gjithe ajo zhurme dje?
  – Asgje, vetem se gruaja ime hodhi xhaketen nga shkallet,
  – Cfare nje xhaket vetem beri aq shume zhurme?
  – Brenda saj isha dhe une.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 10. emanuela says:

  Goni, Gimi dhe Genci po punonin te nje shtylle telefoni kur Gimi rreshqet, bie ne toke dhe vdes menjehere. Pasi e merr ambulanca Goni pyet Gencin se kush do i thote gruas se vet qe Gimi vdiq.
  – Shkoj un, se jam i mire per kto punet sensitive – thote Genci.
  Iken Genci dhe kthehet pas 2 oresh me nje arke me birra Tirana. I cuditur Goni e pyet:
  – I the gruas se Gimit qe Gimi vdiq?
  – Po – i thote Genci.
  – Po birren ku e gjete? – pyet perseri Goni i cuditur.
  – Kur i shkova te shpia i rashe deres dhe kur gruaja hapi deren e pyeta “A je ti ajo qe i vdiq burri ?”. “Jo e kam gjalle burrin me tha”, dhe un i thashe “A e veme me bast me nje arke me birra?”

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 11. emanuela says:

  Martohet nje cift,naten e pare te marteses e kishin qe nese nusja esht e ndershme ,me shtier dy here me pushke,cohet dhendrri ne mengjes,dhe bam bam dy here me pushke,gezohet shtepia,te nesermen ai zgjohet dhe kercet bam bam dy her me pushke,vjen nena e dhendrrit dhe i thote po sot pse kerciti?ky i thot se dje ishte e ndershme ndersa sot jo,dhe e vrava.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 12. nesaa says:

  Pse bjondina kur te shkon ne deti e merr deren e kerrit me veti Pse kur ti vjen zheg me qel gjamin hhHahahahahaha
  .

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 1 vote)
 13. dinaa says:

  pse maxhupt e majn rrypin e zi hahahahhha 😛

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 3 votes)
 14. sodda says:

  u shkun ni drencak en shqipni me honger ni pic po ai drencaku u kon preej kosove edhe ai kamarieri i tha a don piz ai drencaku i ka thon pooo qysh jooo ku kamarieri tha a don tabasko mi qit ku drencaku ka thon pooo qyshh jo bile b shumm po aj ska dit qa osht tabasko edhe ku ja ak pru picen aj e ka marr e ka honger kafshaten e pare edehe toni u kon e djeks ku e ka honger kafshaten e dyt ska mujt me fol toni ka thirr kamarier ku osht ardhe kamarieri i ka thon qa ki naj in ka thon dooo ujjjjj kamarieri i ka thon me gaz a p[a gaz oh do uj e qima nanen

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 3 votes)
 15. sodda says:

  jon kon tre burra edhe kan pas me thy nikafaz po ai kafaz ka pas tre zogj e kafazi oshtn kon shum i zorshem per me thy e burri i pare ja ka bo theje me sakic e ke marr burri i dyt sakicen po ska mujt e i treti i ka i ka thon ani mshoj me kry e te vizatohen zogjt hahahha ;p

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -2 (from 2 votes)
 16. ardiana says:

  Qe te gjith njerezit te shohin se eshte pranvera

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -2 (from 2 votes)
 17. ardiana says:

  Qe te gjith njerezit ti afrohen per tu marre er luleve
  qe njerezit te shohin se eshte pranvera
  hahahaha

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 18. goni says:

  u kon ni plak i varfum po i menqur edhe u kon ni berber budall tash ky berberi u kon tuj e qeth njonin e ka thirr kit plakun e ja ka qit nni dor 20 euro ni dor 5 euro edhe i ka thon cilen pe don ky plaku i ka mor 5 euro kur u dal ai njeri qe u qeth i ka thon pse bre mixh i more 5 euro e si more 20 euro ky ja bon: i mora se kush tvjen me u qeth ky berberi i thot osht ni plak budall e me ja qit 20 euro si mer po i mer 5 euro e pastaj ata nuk besojn e per mu bind mthirrin e mthojn cilen pe don e un gjithmon i mar tvoglat e qeshtu vashdon kjo pun

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 19. trex says:

  pse biondina i merr shkallet kur shkon ne shitore?-se ka ndegju qe ka aksion

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -2 (from 2 votes)
 20. Arti says:

  Nje nxenes pikturoj aq bukur sa qe mos te mirrte mendja nje dit ne ore te mesimit ne banken e ti ku ishte ulur pikturoj nje inseket (mize) dhe mesuesja e cila ishte duke dhe ligjerata mesimore ju afrua afer dhe po ja fut mizes me shuplak ne bannken ku ishte ulur nxenesi ajo mendonte qe ishte miz e veret prap ja futi me shuplak miza nuk levizte mesuesja e lendoj doren dhe i thot nxenesit nuk te pranoj ne ore mesimore pa prind te nestermen djaloshi e ftoj babain e tie ne shkoll edhe pasi qe shkoj aty mesusja i thot zoteri me fal djaloshi juaj ka pikturu kete miz ne banken e shkolles sa qe un mendoja qe esht e veret dhe dhe e lendova doren babai i nxenesit i thot aii mesuese ti qenke mirr sepse paske lendu vetem pak doren po mu me ka ber piktur p… ne deren e kuzhines e u sakatatova ka…. hahahahaha

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 8 votes)
 21. lauresa says:

  jon kan gjermani amerikani dhe shqiptari edhe i kan than lojrat olimpiade se kush i largon mizat ko me fitu.U shku gjermani i ka mshu me jastaka por nuk jan largu , u shku amerikani edhe ka munu mi tut po apet nuk jan largu ,e kur u shku shqiptari veq e ka ba ni Mut dikun larg edhe ato jan mbledh te muti dhe jan largu . Pastaj shqiptari ka fitu.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +6 (from 6 votes)
 22. leunorsa says:

  Pse bjondina e len deren e wc qel.
  Per mos me kqyr prej bires deres.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 23. leunorsa says:

  pse bjondina e kqyr veten ne pasqyre. Sepse me shiku veten qysh flen

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 3 votes)
 24. leart says:

  jan kan budallt edhe doktorat per me kshyr a jan permirsu i marrin i hypin ne helikopter edhe fluturojn tani njani doktor e qel deren edhe e gjun topin e i thot budallve ngani. krejt kercejn njani rrin te dera ja ban dr shka je tu ba ti ktu a une po rri portjer

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 4 votes)
 25. OMODO says:

  u kan ni lop edhe ni kali tash ata qdo dit u rrokshin ukur e marrshin kalin njerzt lopa u idhnojka e kur e marrshin edhe e mjelshin lopen kali u idhnojka tash ni dit ata u plaken dhe kali i tha lopes ate kujtohet ather kur u rrokshim si thmija lopa ia kthen po valla u rrokshum po une kum je tu ma mir se ti edhe mu mos um thuj thmi thmijaqi niher tash kali ia ksthen jo valla po te vjen ty inati se une kum kalu mam mir s e ti kafsha nihere thmiaqi lopa i a kthen po une thmijaq e kafsh kokna a kali ia kthen po valla tash lopa i thot e ti qka je pra kafsh kali ia kthen po
  lopa i a kthen hyhyhyhy thot ti je ma lop se kali qi je dhe ne fund pajtohen hahahahahahahahhahaahahhahaahahhaha

  ju lutem nga zemra like se spo di fore tjera se jom pak budall nese mi boni 12 like qyty kame ia tregu pasin dhe imellen e facebookut tem veq 12 like ne faceboook i kam 12 qi e din paswordin edhe 4515 shok i kom ju lutem llllllikkke ju premtoj se ua kalllxoj

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +15 (from 23 votes)
 26. Jetty donna toola says:

  u kan hasa dhe hysa jun shku ne gjermani tash ata jun shku me fjet te ni banes 20 kat hasa u hyp tparin kat e hysa ne katin e nizet tash qdo dit ata naten dilnin ne taras e folnin e kta kojshit nmes nuk mujshin mi duru edhe tani kta kojshit kan ba llaf e kan than a jau blejm kani telefon jan kan ble 2ve ka ni telefon tash hasa e ka thirr hysen edhe i ka than o hys dil taras se ka me te than me ty hahahaah

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +5 (from 9 votes)
 27. OMODO says:

  qysh e myt biondina njerin

  ja shtin kamt frizhider hahahahahahahuhuhihi

  shum e fort a hej ju lutem like

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +10 (from 16 votes)
 28. Bleona says:

  Edhe une jam biondin dhe veshi fustana me lulua veres sepse esht
  ver edhe me pelqejn more ju pershendes nga finlanda.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +10 (from 16 votes)
 29. bllabllablla says:

  mbytet duke ngren e kurr nuk ngihet
  shporedi sepse ai han dru ahahahhaha

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +9 (from 13 votes)
 30. bllabllablla says:

  eshte 1sen i gjat kur te hyn ne both te hallakat
  inikcija ahuahaua

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 31. bllabllablla says:

  pse rritet niveli i detit
  sepse pshurr xhaknorisi auhauhauh

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 32. aaaaarjety says:

  PSE BIONDINA E PIN VRAKININ

  ME PASTRU FALORIN

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 33. aaaaarjety says:

  pse bionndina kur tshkon me ble akullore pa pare i thot shitsit ki diqka qyty ngjamper

  per me vjell akulloren

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 34. arjetty hhyhyhy says:

  pse biondina kur tshkon me fjet i vesh pigjamet me lule

  per me ardh era e mir

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 35. jettyyyyy says:

  jun kan 3 biondina shoqe tash kan hyp ne ni taxi taksisti ka than ku po shkoni tash ni bjode i tha pse edhe ti po vjen me neve a

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 36. ARJETA & jetty says:

  pse biondina kur tshkon banjo e len deren qel

  per mos me pa prej bire

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 1 vote)
 37. Arjetty-(A) says:

  pse biondina kur te shkon nplazh e mer deren e kerrit me veti

  per mu flladit se kur ti vjen zheg e qel dritaren

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 38. arjetty says:

  pse biondina kur tkshyr filum i vnon syzet

  per me pa ma mir

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 39. JeTaA says:

  PSE BIONDINA KUR HIN BANJO ME LA FTYREN E LEN DEREN QEL

  PER MOS ME U MJEGULLU PASQYRJA

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 40. ARJETA arjeta says:

  pse biondina kur shkon te tezja e vet e mer televizorin me veti

  se sja lajn me kshyr filmin

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 41. Jetty says:

  pse biondina kcen te samafori

  se i doket se o ndisko…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 42. Jetty says:

  pse biondina i lyn buzt e gjelberta e jo te kuqe

  se e kuqja thot stop

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 43. Jetty says:

  qka jan dy kodra qe kerset murmurima

  pordha

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 44. Arjetta says:

  pse biondina kur tflen e mer ni kamer me veti.

  per me pa veten qysh po flenn

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 45. Jetty says:

  pse biondina kur tshkon shitore e mer ni shkall me veti

  per mi rrit qmimet

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 46. Jetty says:

  pse biondina kur te hin ne interrnet e mer 1 litar me vete

  per mu lidh me internet

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 47. Jetty says:

  psee biondina e shtin thiken ne frizhider

  per me kan arm e ftoft

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 48. Jetty says:

  pse biondina kur flen e len nje kokerr te kryt

  me pas gjum te ambel

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 49. Jetty says:

  pse biondina kur shkon ne shitore e mer nje kofe me uj me veti.

  per mi la borxhet….

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 50. Jetty says:

  Pse Biondina nuk munet me shkru numrin 11.

  se se din se cillin 1 me shkru perpara

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 51. Jetty says:

  Si e porosit biondina nje kafe te mesme

  I porosit 3 kafe dhe e pin te mesmen

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 52. OMODO says:

  QYSH E MYT BIONDINA PESHKUN

  JA SHTIN KRYT NUJ

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 53. Jetty says:

  Q
  ysh munet biondina me myt zogun?

  E gjuan prej ballkanit

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 54. bleona says:

  pse bjondina kur thin hajnat m,ja vjedh televizorin i njek permas mja dha digitronin

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 1 vote)
 55. bleona says:

  pse bjondina kurti hin kar iknaqet shpirti se su me zeshkanen hahahahahhahhhah p k

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 1 vote)
 56. bleona says:

  pse bjondina kurti hin kar iknaqet shpirti se su me zeshkanen hahahahahhahhhah p k

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 1 vote)
 57. bleona says:

  pse bjondina kur thin diskotek e thirr ambulancen per mu dok ma smut hahahahahha

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 58. Lena says:

  Pse biondina e mban sahatin ne plag ?
  Se ka ni qe koha i sheron plaget (hahahha :):))

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 3 votes)
 59. omer says:

  Cila osht forja ma e shkurt ne Bot
  Forja ma e shkurt ne bot osht ( u kry) hahahah

  Kush osht rrespia ma e madhe ne shpi
  Rrespia ma e madhe shpi osht (Ryma e pagun e sun e prek ) ahhahaha

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 4 votes)
 60. bjondina says:

  A:DINE pse kur te shkon bjondja en shitore merr uj me veti

  Mila borxhet:D

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 5 votes)
 61. lindi says:

  ish kan ni burr edhe martohet me ni katunare,edhe ajo nuk ka pa kurr k….e kur shkon te nana e vet spari kishe,edhe e pytin qikat kit nusen qysh kalove,naten e par i thot kjo mir mir ,veq e kish pas ni far si mulli kaffje veq mus me kan bira e shurres pat mema qky funin e barkut,ahahah

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -2 (from 6 votes)
 62. ibrohimm says:

  u kan ni burr edhe u martu me ni katunare,martohen mir po ajo nusja nuk kish pa kurr k…..edhe kur shkon spari her,te nana e evetin qikat qysh kalove naten e par i thot kjo nusja mir mir shum veq e kish pas nji far si mulli kaffje e mus me kan bira e shurres pat mema qky funin e barkut,ahah

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -2 (from 4 votes)
 63. shqipe says:

  Ka qene nje grua me djalin e saj duke shkruar ne qytet. Djali sheh 100 denar ne rruge dhe e pyet nenen: A mund ti mar keto para. Mami i thot jo. Duke ecur me tutje djali sheh edhe 10 denar. Dhe e pyet nenen: A mund ti mar keto ? Mami thot jo, mos mer asgje nga rruga. Dhe me tutje kishte nje levore bananje dhe nena nuk e pa levoren dhe rreshqiti. Ajo i thot djalit: Bir me ndihmo te çohem. Dhe djali i tha: nene a me the qe nuk mund t’mar asgje nga toka 😀

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +4 (from 10 votes)
 64. rizaa says:

  qa thom un thuni veq me q.Molla -qmolla.dardha-qdardha,kulum-qkulum ,hahahahha.Rizaa

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -2 (from 4 votes)
 65. Joni says:

  pse bjondina kur shkon ne plazh e merr deren e kerrit me veti ?

  oer me qel xhamin kur ti vjen nxet

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 5 votes)
 66. blerooo says:

  ish kan nje kaqanikli kish shku te mjeku me pyet qysh mi ndal mos me mujt mos me lan grun shtatzan sepse ka bo vjet per vjet….
  Kaqaniklia: doktor kam nje hall..
  Doktori:urdhero djalosh…
  Kaqaniklia:sdua te le grun shtatzan por si mos me lan…
  Doktori:perdor prezervativ dmth kondoma…
  Kaqaniklia:pasi prevoi me bo sex me kondom si ka ardh lezet dhe ban pa kondom perseri et gruja shtatza dhe shkon tw doktori dhe i thot Doktor a la naj mundesi tjter se smujta qashtu…
  Doktori:djalo kur te vjere mu derdh jeke k… Prej p….
  Kaqaniklia: eh more doktor kret kaqaniku me ardh mem grehh at moment smunden mem largu e leje ma mu largu vet..

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 3 votes)
 67. thaf says:

  Pse bjondina pin varikin ? – Me pastru fjalorin 🙂

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 5 votes)
 68. kush jam une says:

  ahhahahhaha

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -5 (from 5 votes)
 69. leart says:

  ukan,ni,njeri,edhe,aj,gjith,hajke,pasul,i,ka,than,doktorri,me,ndalu,pasulin,aj,budalla,e,ka,nal,por,dy,dit,ja,ka,nis,eka,rre,doktorri,veq,kur,ja,ka,nis,me,kajt,ueueue,qka,ki,um,ka,hup,biciklla,e,ka,ble,ni,bicikell,ja,kanis,apet,me,kajt,ueueue,qka,ki,o,tash,i,kisha,pas,dy,biciklla

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -3 (from 7 votes)
 70. lita says:

  u kan shka u kan e kurr nuk u kan

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -2 (from 4 votes)
 71. lorik says:

  Shkon ni bjondin me ni shitore edhe ja bon sa kushton ky televizor,aj shitsi i thot nuk shesim televizor per bjondina,shkon bjondina edhe i lyn flok me te kuqe e shkon a pet te ajo shitorja prap shitsi i thot nuk shesim televizor per bjondina,prap bjondina shkon edhe i lyn flokt me te zeza apet shkon te shitsi edhe i thot sa kushton ky televizor apet shitsi i thot nuk shesim televizora per bjondina,bjondina i thot qe dy her pi lyj flokt edhe a pet pe din ti qe jom bjondin ku pe din shitsi i thot se ky nuk eshte televizor po eshte mikrovele

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 9 votes)
 72. Lorent says:

  U kan ni autobus me budall veq shoferi su kan budall edhe u prish autobsi ka dal shoferi me kqyr qka ka. Tani ka dal ni budall edhe i ka than :Une e di qka ka.Shoferi i ka than :Boll bre.
  Apet ma von aj ka than une e di qka ka.
  shoferi i ka than :E hajt qka ??
  Budalla ka than :U prish autobusi.

  hahhhhahhhahha

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +6 (from 12 votes)
 73. fjolla says:

  2 biondina hipen ne nje taksi edhe taksisti i’ju tha “ku po shkojm”edhe ato than “pse a edhe ti po vjen me neve a “.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +14 (from 20 votes)
 74. Bendi says:

  U kan hasa me hysen …hysa u kan i meqem e hasa budall…hysa ka hi ne provim edhe profi ja ka bo…me qka luftojm ky ja ban me tenka …profi ja ban me qka hajm buk… hysa ja ka ba me buk …edhe ka dal hysa ka kalu edhe hasa ja ban hyses …qysh ken pergjigjjet ky hysa ja ban …veq thu me buka me tenka …hasa ka hi….ja ka ba ktij profi …me qka luftojm hasa ja ban me buk …prifi ja ban apet me qka hajm buk hasa ja ban me tenka….hauhauha

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -2 (from 10 votes)
 75. Amir says:

  U kan mini edhe lopa .
  Lopa i ka than minit:Botha e thmijess i ka lshu musteqet..
  Mini ia ka kthy:Kqyre moj ti veti gruja plak i ka lan cicat perjasht ..
  ahuahuahuahuah

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 9 votes)
 76. Artiionnaa says:

  Jan kan njerzit ee shtimess tu nejt edhe kan ardh komisioni edhe e kan gjujt ni moll edhe me kqyr qka po bojnn ataa tshtime krejt kan nga te mollaa me lujt futboll edhe weeq njani jo . E kan maarr edhe e kan qu me ni zyre edhe e kan weet pse tii nuk ngajte , Budallaa ju ka thann : Po une kesh pertjeri .!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +6 (from 8 votes)
 77. Artiionnaa says:

  Naim Frasheri : Pun pun nat e dit qe te shohim pakes drit .
  Chuks nurris : O Naim o peder a punohet naper terr
  Shqiptari : O Chuks nurris o magar te shqiptart ska orar

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +12 (from 14 votes)
 78. lirim says:

  a e dini qysh pordhet qaknoriti

  parut se qka po menon ti ncncnc

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -5 (from 7 votes)
 79. lirim says:

  kejt dhompirat kur ta hajn nerin nerst bahen dhompira po ama kur dhompiri e han qaknoristi dhompiri bahet qaknorist

  😮

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +4 (from 6 votes)
 80. lirim says:

  anit ne qoftse je zeshkane te qifsha ok mas 12

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 1 vote)
 81. lirim says:

  ik pirdhu o akrep

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -2 (from 2 votes)
 82. lirim says:

  pse zozaku ngjet rrypin e bardh

  mi majt pantollt

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 1 vote)
 83. Akrepi says:

  Kush ka deshire le te komunikoje me mua,

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 3 votes)
 84. shkoni qinu me arusha ose me panda & pula

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 1 vote)
 85. kush ka hi qitu piqka tu mate rina nanen ne bir te bothes jav qifsha

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 1 vote)
 86. anita says:

  oh nanen e biondinave jav qifsha veq me fore jau qift nanen halil budakova

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 1 vote)
 87. ylli says:

  u kan hasa edhe hysa edhe jon shku me ni bank hysa i ka than hases hin ti vjedh edhe une po ruj mos po vjen policia ee kur te vjen te lajmroj :hysa i thot hases perendoj dielli e lindi hana ik has see tu qi na….

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)
 88. kujtimi says:

  Ka qen nje shiptar ka shku me fiq ne amerik edhe kur ka mrri te hoteli ja ka dhon qelsa sherbetorit mi nxerr valigjet kur e ka qel bagazhin mbrapa e ka pa motorin e fiqes edhe amerinkani ka than hajmedet shqiptart edhe motorin e kerrit emorin rezerv se ka dit qe bagazhin fiqa e ka perpara ……

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)
 89. kujtimi says:

  jan kan dy bjondina,edhe kan ra ne nje shakt skan mujt me dal nga aty,ekan provu shume her skan mujt edhe njera jaban une po provoj edhe nje her nese nuk dal shkova n’shpi

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -2 (from 2 votes)
 90. Ardita says:

  Pse Bjondina nuk din me shkru numrin 11:

  Se nuk e din numer me vnu perpara?????!!!!!,,,,,,,

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)
 91. Ardita says:

  Pse Bjondina kur bjen me fjet e merr kameren me veti:

  Per me inqizu veten se qysh flen?????!!!!!,,,,,,,

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 92. bleona says:

  pse bjondinat kur te vrahen e lojn oren ne kom
  sepse koha sheron plget

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 3 votes)
 93. bleona says:

  pse bjondina len sheqer ner jastek-me pas gjum te embel

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 94. Gresë'zZ says:

  Pse bjondina e shtin kameren nder jastek?

  Per me incizu endrren

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 3 votes)
 95. Gresë'zZ says:

  Jan kan hasa edhe hysa edhe kan shku ne gjermani.
  Hasa ka dit me fol gjermanisht e hysa jo.I ka than hysa hases:Oj has kut dal ne rrug me ec kur tum vet najkush najsen qka mi than.Hasa i ka than thuj yes.
  Ka dal hysa edhe e ka pyt ni djal a don met rre ajo i ka than yess edhe e ka rre.Kur u kthy ne shpi i ka than hases oj has une i thash yess aii um rrejti,ani kur te dalish apet thuj no.
  Ka dal hysa edhe i ka than apet aj djali a te kum rre boll ajo i ka than no edhe e ka rre apet

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 3 votes)
 96. Gresë'zZ says:

  Ka hyp ni plak ne autobus edhe ska pas ven i ka than shoferi o axh shko ne kan dyt ka ven ka shku axha edhe u kthy apet e ka vet shoferi pse u ktheve ja ka kthy axha po skish shofer ne kat te dyt kush e vozit autobusin..

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 3 votes)
 97. Gresë'zZ says:

  qka thot Buka kur ta sheh picen me keqap? nje fore jasht temes me fore me bjondina!
  Thot : qyre rrespien kaq e re ja paska nis mu ly

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 3 votes)
 98. Gresë'zZ says:

  Jon kan hasa edhe hysa snajperista.
  Hasa:Oj hys pi shoh 1000 euro
  Hysa:Shko merri
  Kthehet hasa edhe kur me pa si ka marr
  Hysa:Pse s’i morre?
  Hasa: O s’ishin 1000 dy ka 500

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 99. Gresë'zZ says:

  Pse bjondinat s’hajn pasul?

  Se sun i majn po..

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)
 100. Gresë'zZ says:

  Profesori : Beni , zgjedho foljen “S’kam”
  Beni :
  Une S’kam
  Ti S’ke
  Ai/Ajo S’ka
  Ne S’kemi
  Ju S’keni
  Ata/Ato S’kane

  Profesori : Cfar kohe eshte kjo Beni ?
  Beni : Kohe fukaralleku Profesor

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 4 votes)
 101. Gresë'zZ says:

  Pse Bjondinat perlahen kur dojn te
  hipin ne matorr?

  Cila me dal ka pasqyrja

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 102. Gresë'zZ says:

  pse biondina kur shkon dikun me kerr e merr thiken me veti?

  Per me i pre kthesat

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 103. Gresë'zZ says:

  Pse bjondinat veshin fustane me lula?

  Se kur te po.. mi ardh era e mire

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 104. BujarCheee says:

  U ka nal ni ferari ne samafor edhe vjen njani me bicikel edhe ja qel deren atij ferarit e i thot a bojm terka? aj thot jo. Ky e luti aj bre loqk tkam! Aj ja ban ani edhe ky kur ja mbyll deren, dera ja zen maicen. Ferari nis e shkel 200 edhe biciklla barabar, ferari 300 edhe biciklla 300. Nalet ferari edhe biciklla nalet. I habut shoferi i ferrarit i thot qysh je qkaq i shpejt? Aj thot ma ke zan maicen te dera hahhahahhahaha

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 105. BujarCheee says:

  Mesuesi i thote nxenesit: ma zgjedho foljen “ec’
  Nxenesi: un eci, ti ecen
  Mesuesi: Me shpejt se skemi koh
  Nxenesi: un vrapoj, ti vrapon.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +4 (from 6 votes)
 106. BujarCheee says:

  Nje njeri donte te blinte nje kompjuter qe kushtonte 500 Euro, mirepo ai kishte vetem 499 Euro.
  Del ne rruge, sheh nje grua dhe e pyet: A mund te me japesh 1 euro se me duhen per ta bler nje kompjuter? Gruaja gjith gezim ia kthen: Po nqs te jap 2 euro, do ma blesh dhe mua 1 kompjuter…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +5 (from 5 votes)
 107. eri says:

  kush asht bjondina …….. fraiere

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 108. eri says:

  dy bjondina e kan marr lejen edhe me ni livadh e kan pa ni zeshkane mbi ni anije dhe i kan than bjondinat zeshkanes ;o veq qe sdina me notu se kishum ardh qaty edhe flokt ti kishum nuk flokt

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 4 votes)
 109. zyhra says:

  pse bijondina e le gazeten ne friz sepse mi ardh lajmet ma te freska

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 110. jetmira says:

  Pse Bjondina I N’gjet Syzet (t’atyneh qe lexojn shum) ?
  Veq Se Kur Ta She Dikush Me Menoft Se Ka Lexu Shum

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 111. jetmira says:

  Pse bjondina kur bjen mo flejt e qet sheqerin nder jastek ? Per Me Pa Anrra t’oMla Ose Tmira

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 112. arta says:

  Pse bjondina kur te kqyr TV nuk han smoka ? Se aty shkrun NO SMOKING.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 113. mela says:

  Pse biiondina kur te del para semaforit ja nis me kcy..?

  See menon qe ashtt ndiskoo..:P:D

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 4 votes)
 114. Al8! says:

  Pse bjondina kur te shkon ne dyqan e she ni fustan edhe thot “sa i keq“

  Sepse thot kush e kesh e vesh ! ahhahahhahahaah

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 3 votes)
 115. emiRR says:

  Pse Bjondinat Kur e Qelin Frigoriferin I Shtin Ci… Aty???

  Mos Tju Prishet Qumshti ..! haah

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 3 votes)
 116. lirim says:

  pse bjondina nuk din me shkru numrin 11
  sepse nuk din cilin numer me qit perpara

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +4 (from 4 votes)
 117. lirim thaqi says:

  pse bijondonat ngjesin pampersa…! per mi tha djemt baby

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 5 votes)
 118. Meeli says:

  Pse Bjondinat kur shkoojn nshitOre e marrrin UJT me wett?
  Sepsee mi laa BORQET:A

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 3 votes)
 119. meli dexa says:

  Pse Bjondina kur tbjen me Flejt e shtin kameren per funi jastakutt?:P
  Sepse mee ngjizu Ondrree:$hahahaha

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 3 votes)
 120. Ronaldo says:

  pse bjondiinatt kur studiioinn daliin jashtt ? – Pse kur tte vessin naikush the kum sstudiuu jashttt

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 5 votes)
 121. agron says:

  pse bjondina kur tja vjedhin hajnat televizorin i qepet pas mja jap dikitronin

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 4 votes)
 122. LoOnI says:

  te qartna qato fore me biondina ahhaha:D shum te mira

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 5 votes)
 123. messi says:

  pse bjondina e merr deren e kerrit me veti kur shkon ne deti . kur ti vjen zheg e qe dritaren

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +6 (from 6 votes)
 124. loca says:

  pse biondina kur te flen e len korriken ngat??sepse kur te lodhett tu flejt qohet e pushon??huaahuha

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +6 (from 6 votes)
 125. loca says:

  pse biondina kur te flen e len korriken ngat??sepse kur te loshet tu flejt qohet e pushon??huaahuha

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +9 (from 11 votes)
 126. erza says:

  pse biondina kur shkon ne disco e merr ambulancen me veti

  per mu dokt ma smut

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +11 (from 13 votes)
 127. samire says:

  ahahahaa

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 9 votes)
 128. ARBRIM says:

  Nje bjonde me bmw x5 ne shpejtesi maximale, ndalet nga polici i rrugores. -Stop i thote polici. Patenten suguracionin dhe te gjitha dokumentat e makines. -Mos! -thote bjondja . Nuk i kam, por po te jap nje gje tjeter. Dhe fillon te ule pantallonat. -Lene lene, thote polici. Nuk me bojne ato pantallona mua……

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +14 (from 20 votes)
 129. liridon says:

  shum mir

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 8 votes)

Leave a Reply