facebook comments:

41 Responses to “Hasa e Hysa rrzohen”

 1. Doris says:

  I shkon hasa me marr ni gomar me ni stall,edhe u nis por arabi edhe kur kish mrri por arabi u kish taku me hysen.Edhe i kish thon hysa ku e ke marr qat gomar ket si ti kona hasa ja kthej iq vallai t’pash ty ngazet faqe 15-et me kom porpjet si pasha n’shporet

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. drina says:

  <3

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 3. drina says:

  jan kon hasa e hysa edhe hysa e ka pas ni djal edhe ja ka bon hysa qysh eke gjet allahile qit djal hasa ekum shti do sheqer ner jastak edhe kur jom qu e kom gjet kta edhe hysa shkon ne shpi edhe po e shtin do sheqer ner jastak edhe kur qohet ne sabah egjen ni bubrrec edhe thot bubrrec bubrrec po evlad e kom

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 4. drina says:

  u kan hasa e hysa edhe jon kan tu shku te dajt edhe tani i ka nxon terri edhe kan hy me ni ferm derrkucash edhe ja ka bon hasa hyses oj has i gjetum do matorra edhe ju hypen edhe derrkuci i hases u nal me bon urinen edhe ja bon hysa hases oj has qitja gishtin se po ta qet benxinin

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)
 5. xml t`kam says:

  Hahahahahaha… wow sa e bkr..

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)
 6. sefa says:

  u kan ni njeri edhe u shku me kqyr do papagalla.e veti sa k

  ushton qyky papagall .200 ero
  pronari
  pse kaq shtrejt .
  se ky din japonisht ,kinezisht…
  e ky papagalli i dyt sa kushton!
  400euro pronari
  pse qa din ky e vet ai
  ky din gjermanisht ,italisht…
  e ky i treti sa kushton e vet ai.
  Ky kushton 600 euro!
  qa dini ky ja bon ai!!!
  ky sdin sen ja bon pronari.
  e qysh pra 600€
  pronari:ky osht shefi i atyne dyve

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 1 vote)
 7. sefa says:

  u kan ni njeri edhe u shku me kqyr do papagalla.e veti sa k

  ushton qyky papagall .200 ero
  pronari
  pse kaq shtrejt .
  se ky din japonisht ,kinezisht…
  e ky papagalli i dyt sa kushton!
  400euro pronari
  pse qa din ky e vet ai
  ky din gjermanisht ,italisht…
  e ky i treti sa kushton e vet ai.
  Ky kushton 600 euro!
  qa din ky ja bon ai!!!
  ky sdin sen ja bon pronari.
  e qysh pra 600€
  pronari:ky osht shefi i atyne dyve

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 8. neli says:

  ha ha ha

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)
 9. kaltrina says:

  u kan hasa edhe hysa ne klas edhe u ardh profesori edhe profesori ka ba pyetje i ka than pse peshku nuk munet me fol ne uje e ja ka ba hasa edhe hysa o prof e me ta shti ty kryt ne uje ma munesh me fol hahaahhahhahaah

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 10. SHEFQET says:

  KA SHKU NI NJERI TE HOXHA EDHI I THOTE AI HOXHES O HOXHE A BON ME HANGER BUKE N’BANJE A ESHTE MEKAT HOXHA I THOTE JO NUK ESHTE MEKAT PO KUR DALESH PREJ BANJES QKA MENOJNE NJEREZIT QE PO HAN MENOJNE QE PO HAN MUT

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 11. SHEFQET says:

  U KAN NJERIU ME BERBERIN BERBERI I KA THANE PAS3 MUJVE KON ME NGORDH KAFSHET KURSE PAS 4 MUJVE KON ME DEK NJEREZIT AI NJERI I THOTE PO KUSH KO MUM RRU MU

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 12. SHEFQET says:

  HAHAHA BRAVO ERZE

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 13. SHEFQET says:

  HAHAHA BARSOLETA QESHARAKE

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 14. Artin says:

  Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 15. Artin says:

  O Kon dikush e dikush maroi

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 16. Upss says:

  Jon Kan Hasa edhe hysa ,ja ban hasa kti i thot valla hys e kom nje idee.thot hasa qka ashtu thot me shku nje far shpije kan shume pasuri edhe po shkojm po vjedhim me ba pare. nejs e bajn planin edhe e bajn planin hysa me rujt e hasa me hy mren me vjedh por hysa i thot une po hypi me ni lis edhe nese vjen dikush une bahna qe po knoj, i thot hasa Ok. shkon Hasa hyn mbrend taman kur u terru edhe hysa ne lis po shikon situaten pa prit mas po vjen nje Polic. edhe hysa me thirr hasen mren ska guxu. e shef polici hysen ne lis edhe ja ban hys qka po ban aty thot po knoj ani hajt knoma nje kang, ja nis hysa ,, Rrezoj Dielli Rrezoj Hana ik Has se tu qi nana. 😛

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 17. sefa says:

  u kan maca dhe mini u kry

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 18. Noizy says:

  *jon kon hasa & hysa u kon nata tuU Hhec rruges ran me *nje gropP provun me dal 2 %$3 her !*%sun dalin dhe ?hasa i thot hyses %WWeq edhe* ni@#$ her po prowoj me#@ dal mosS mujshaAA heca ne sHpi!@#$%^&*(y)…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 19. dafina bojaj says:

  hyn hasa dhe hysa ne provim hyn hasa e para dhe profesori ia ben pytjen e par.. profesori..kush e ka pushtu boten?
  hasa.. hitleri.
  profesori.. ne cilin vit ?
  hasa..1945.
  profesori a do te behet termet ?

  hasa .. pupulli e ka pranu por shkenca nuk e ka vertetu ende
  profesori.. telumte hase te gjitha pergjigjjet ishin te sakta ! thire tani hysen . hasa.. hys pergjigjjet ishin hitleri! 1945 ! dhe populli e ka pranu por shkenca ende se ka vertetu… dhe hyn hasa .. e pyet profesori hasen.. profesori .. qysh e ki emrin? hasa.. hitler . profesori..sa vjet i ki ??? hasa ..1945 profesori a je budall?? hasa ..populli e ka prenu por shkenca ende se ka vertetu……. hahahahaha

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 20. burim says:

  jon kon hasa dhe hysa edhe i kan pas dy banesa ne njeren ka qendru hasa e ne njeren hysa.Edhe tash ata nga frika e tyre jon dal per nat ne ballkon tu bertit.Edhe ni nat jon qu kojshit edhe ju kan thanmos bertitni mo qyshtu se edhe po na shqetsoni edhe po na i qoni femit nga gjumi,bleni telefona dhe folni ne telefona.edhe ata kan ble telefona dhe prap se prap jon qu naten edhe kan bertit hasa:o, hys qu se jom ka du me te thirr ne telefon hysa:o has qu se jom ka du me te thirr ne telefon.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 21. besian says:

  jan kan ni burr dhe ni gru ajo gruja kurr se ka lan burrin me ba mardhenje e ni dit ja ban burri gru bre lem ni dit n jet tane gruja ja ban kapi 50 euro e dil me cilen qik t zatetesh jepja 50 euro e ban mardhenje del burri e zatetet bagjanakeshen e tij dhe ja jep 50 euro bajn mardhenje kur t vjen burri ne shpi ja ban gruja he burri jem ae nxane naja burri ja kthen po motren tane gruja ja ban a ti murr paret burri ja kthen po valla mi murr gruja i thet e shtriga une kurr sja marr burrit saj ahahahahaahhahaahahhaha

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)
 22. besian says:

  Jan Kan Amerikani Gjermani Italiani Shqipatari kan pas me kcy prej 100 kat ne gjelper kcen Amerikani hiq kcen Gjermani hiq kcen Italiani hiq ku i vjen rradha Shqipatarit nuk e prezanton emrin e tij dhe kercen bjen me both ne gjelper dhe ben o lele botha ata lart bertasin asensione asensione o lele botha kampione

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 23. bardhi says:

  jan kan hasa e hysa tu shku diku me matora e kan pa ni kerr me dy drita i ka than hasa hyses kqyr kur t hi midis qatynev matorrav

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 4 votes)
 24. erdiona says:

  shum te bukura

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +4 (from 4 votes)
 25. erdiona says:

  shum te bukura e pelqej humorin e hases dhe te hyses

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 26. Blerandi says:

  Hasa del nballkon

  E vet hysa pse dole nballkon

  Hasa I thot mos tthojn njerzit hasa nuk mumet

  Me dal nballkan

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)
 27. besian says:

  u kan hasa dhe hysa edhe kan shku ne itali dhe e kan mar ni bense me 5 yje hasa ka shku me ble diqka hys i ka ardh kaka ka hy na banjo edhe ka than jo ma ktu kaka me hanger buk ka hi dhe ka hanger buk por me pas i vjen epet kaka ma shum qka me ba hasa e hysa e merr pollamen edhe e ka ba kaken edhe ne at moment ka hy pastruesi qe pastron banesen edhe hysa i thot ti jap 50 euro veq mos kalzo qe e kam ba kaken qetje pastruesi i thot hys une ti jap 500 euro veq kallxo qysh e ke ba qatje hahahahh hyhyhyhyhy a ju pelqeu

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 9 votes)
 28. Agnesa says:

  U Kan Hasa E Hysa… Hasa Shkoj Me Ble diqka E Hysa Shkoj Me Mar Ni gazet Edhe Kan Jetu Te 100 Kat Edhe Hysa Ka Dal Ne Ballkon Per Me Lexu Gazeten Edhe I Ra Gazeta Posht Edhe Hysa Pritoj Me SHku Me Mar Edhe i Ka Mar Do Tyrbie Per ME lexue Edhe Po Vjen Hasa Po THot Qa Je Tu BO oj Hys? Hysa Thot…PO Lexoj Gazeta Edhe PO Thot Hasa E qysh BOn Per Mi Ndrru Faqet Hysa THot PO Shkoj TejPosht Pe N’drroj edhePo Vi Apet PE LExoj… Far Budalle HAHA

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +6 (from 6 votes)
 29. Anita Hyseni says:

  Kan qene Hasa e Hysa edhe e kan ble nje Violin e o dashte me e qu ne katin e
  100.E tash kur mrrijn te kati i 94 ja bon Hasa Hysen:”Hys, e kom nji lajm
  te mire e nji lajm te keq cilin lajm po don me ta tregu te parin? Hysa ja bon
  te mirin. Hasa ja bon Lajmi i mire eshet qe edhe 6 kat e mrrijna, e lajmi i
  keq eshte qe e kena gabu Hymjen.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 8 votes)
 30. Erza Imeri says:

  Jon kan hasa e hysa edhe jon shku ni provim hysa ja ka ba hases o has kur vjen profesori veq prekum edhe qohna se po flej.Edhe nji niri ka pordh u ardh profesori ja ka ba kush pordhi edhe hysa tha uneeeeeee profesori tha dil jashttttttttt……hahahahahahaha

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 4 votes)
 31. Anita Hyseni says:

  Ishin shkue nje here Hasa dhe Hysa ne Nju Jork,dhe moren nje banes ne Hotel,
  ne katin 100.Pastaj pasi qe blejne dicka ne qytet, kthehen ne Hotel dhe
  cka me pa lifti nuk po punojke . Nisen shkalleve.Kur hypin ne katin e 30-te,Hasa
  i thoe Hyses : Nal t’kallxoj dicka, po Hysa ia kthen: Hajt se me
  kallxon kur te hypim ne katin e 70-te. Hasa don me i kallxu prape,
  Hysa prape i thote: Hajt se me kallxon kut te hypim ne katin e 70-te.
  Kur hypin ne katin e 70-te, Hysa i thote Hases: Fol qetash!.
  Valla …. i kam harru Qelsat!
  Nisen me u kthy poshte.Kur shkojne te kati i 40-te ,Hasa po i thote prape
  Hyses: Nal tet kallxoj dicka, por Hysa prej nervoze po ia kthene:
  Hajt se ma kalxon poshte. Kur mbrrine poshte Hysa po i thote Hases fol qetash
  Cka ki?! dhe Hasa po ia kthen: Kam ba hajgare!.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +5 (from 5 votes)
 32. Anita Hyseni says:

  Jon kan hasa e hysa e jon shku ne ni ahër hysa tu e prek lopen ja ka fut shkelum ,e hasa tha o hys a pot qon zori me prek a qa.Hysa tha o has po spata qka me ba se pom pelqen.Hasa tha o hys a po don me ta qit per nuse hysa tha poj tyben ani se spo ka kush me ma qit buken more hasa tha a po don e une skam ku me marr tamlin se as mu nuk ka kush me ma kthy buken.Hasa tha po apet se apet lopa se kthen buken o shok po mu pom bjen lopa se ma i mequm u bana e ty nuk pot jet askush……….hahahahahahha

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 4 votes)
 33. Erza Imeri says:

  Jon kan hasa e hysa edhe jon kan n burg edhe qa me ba hasa shkoj te muri edhe e mori ni lapc eshe vizatonte n mur ,edhe budall hysa ja bani hases mos vizato se na perjashtojn prej burgut.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +8 (from 8 votes)
 34. Erza Imeri says:

  Jon kan hasa e hysa edhe jon shku ni qytet shkun ni qebabtore , hysa i tha kamarjerit me ma pru ni pul hasa qashtu hysa tu dasht me hanger i ka dal ni krym edhe hysa nuk e ka pa ka dasht me hanger pulen hasa ja bani o hys qyre qa po han kur e pa hysa piskati edhe ja gjujti ni njeriut gjymtyr .Pastaj hasa e hysa ja futen gazit tu shku n shpi i dul ni qen edhe dashti mej hanger e i dul ma keq se qysh ja bonen ati njeriu te semur…..hhahhahahhahhahahh

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)
 35. Anita Hyseni says:

  Ish Kan Hasa Edhe Hysa Eddhe Pja Ban Hasa Hyses … HYS Qsyh Jam Kan Tu La Ne DETI Midsi Detit Veq Kur Om Ka Dal PESHKAQENI E Qka Me Boe Une Si Te Hypi Me Ni Dru … Edhe Pja Ban Hysa Pse Bre Has Po Ren Po Ku Ka DRU Midsi Detit … I Kthehet HASA e Ja Ban : O HYS PAT SPAT TI U DASHKE ME HYP SE AJ TE FSHIKE

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 5 votes)
 36. Erza Imeri says:

  Jon kan Hasa edhe Hysa edhe tu u shetit rruges nuk e shohin ni grop te madhe e rrzohen.E tani nuk mujn me dal prej gropes 2 dite e Hasa nervozohet edhe ja bon Hyses:Hys edhe 5 minuta nese nuk dalum une shkova ne shpi.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +8 (from 8 votes)
 37. Erza Imeri says:

  kan hi hasa edhe hysa me vjedh ne bank edhe hasa hin ne brendi te bankes e hysa rrin me rujt te dera
  edhe vjen nje polic edhe i thote hyses qka po ban e ky i thote se jam te shkrujt vjerrsha , polici i donte vjerrshat edhe i thote lexoma nje , ja nis hysa
  LINDI DJELLI
  PERENDOJ HANA
  IK HAS
  SE TU QI NANA

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +4 (from 6 votes)
 38. Anita Hyseni says:

  jon kan hasa e hysa e kan qen te ni lokal , e aty pran u kan ni pasqyre e ata kurr skishin pa pasqyre e i thot hasa hyses o hys a jon qita kojshit e ton hysa thot po valla hajde shkojna ti folum e ata afrohen pak te pasqyrja e thot hasa o hys le se ata po vin me na fol………..hahahhahahahahahahah

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 3 votes)
 39. agon says:

  jan kan hasa dhe hysa tu shkue me biciklla dikun edhe ata ika zan nata ata edhe kan fjet edhe jan mlu me biciklla edhe kur jan qu ne mengjes hasa ithot hyses ake nirtht jo veq um kahi kapak promaja

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +4 (from 4 votes)
 40. yllxa says:

  hyn hasa dhe hysa ne provim hyn hasa e para dhe profesori ia ben pytjen e par.. profesori..kush e ka pushtu boten?
  hasa.. hitleri.
  profesori.. ne cilin vit ?
  hasa..1945.
  profesori a do te behet termet ?

  hasa .. pupulli e ka pranu por shkenca nuk e ka vertetu ende
  profesori.. telumte hase te gjitha pergjigjjet ishin te sakta ! thire tani hysen . hasa.. hys pergjigjjet ishin hitleri! 1945 ! dhe populli e ka pranu por shkenca ende se ka vertetu… dhe hyn hasa .. e pyet profesori hasen.. profesori .. qysh e ki emrin? hasa.. hitler . profesori..sa vjet i ki ??? hasa ..1945 profesori a je budall?? hasa ..populli e ka prenu por shkenca ende se ka vertetu……. hahahahaha

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +8 (from 8 votes)
 41. Blodyy says:

  jan ra kta dy ne grop edhe e kan provu me dal nja 10 her edhe sun kan dal hasa i ka han hys po e provoj edhe qit her qe nuk muj me dal un shkoj nshpi..

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 4 votes)

Leave a Reply