facebook comments:

11 Responses to “3 kafshe te egra”

 1. Jeta says:

  Hahahha shumene bukur

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 1 vote)
 2. egl says:

  ahaahahhaha

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 1 vote)
 3. lorent says:

  vvavava sa interesan tu ba hajgare kto i gjen kudo valla me ushtar nuk gjen

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 1 vote)
 4. edon says:

  jan kan 2 ushtar te plagosun qysh i kishe varros(po te plagosnit nuk varrosen se te plagun jan)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 3 votes)
 5. edon says:

  a kan amerikani &gjermani dhe shqiptari amerikani ka nejt me ni shpi ja kater 5 dit edhe gjermani ja kater 5 dit ky shqiptari ka hi edhe ka nej ja 16 ee kur a dal shqiptari gomari ja ka ba pse dole ky shqiptari ka than po me majmuna spo u rrihke

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 6. edon says:

  asht ni pul edhe ajo pula e banni vez edhe asht ni zid edhe me qit e me ra anej voja e kujna asht (po veza asht thy sa met e kerkujt)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 7. leart says:

  das

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 8. lirim says:

  e fort kristo po sen nuk kuptova

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)
 9. berat says:

  hauhauahauhahuahaha

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -2 (from 4 votes)
 10. tesssssaaaa says:

  hahahahahahhahahahahhaha ncncncncncncncncncncncncncnc hahahahahahahahahaha ncncnc hahaha ……..

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -2 (from 4 votes)
 11. kristo says:

  ishte njeher lepuri dhe shkon ne nje lokal gnksteresh, e hap dern me avash e mbyl me avash dhe shkon ne banak i thot banakjerit te lute me jep nje god bire, banakjeri i thot jo ik plase deren dhe ajde ketu bjeri tavolines dhe thuaj nje god bire lepuri ben prap te njejten gje i hot banakjeri ti do besh rolin tim ndersa une tendin mire i thot lepuri dhe banakjeri shkon plas deren dhe i bie banakut nje god bire lepuri ja kthen nuk sherbejm per zezaket.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +10 (from 12 votes)

Leave a Reply