facebook comments:

31 Responses to “Burri dhe Gruaja”

 1. zefi says:

  A vij ta qendisi un jo po te bbertet e ga po po me qendis ajo mua

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 3 votes)
 2. albi says:

  barcaleta pa lidhje fare kot

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)
 3. beni says:

  isht njé bubrre duke ber gara me motorr,pak pa aritur te vija fituese rrezohet prej motorrit,dhe nje bubrrec e pyet pse u rrezove poa nuk e pe se me hini miza ne sy

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 3 votes)
 4. Qeni says:

  klxjfvu8i.kjzsdi8ulzxjkuu, agsfhtrbnvbjg , \axhzbgth, iuscyuxhgc, etjj

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 4 votes)
 5. meshkronja says:

  i thot mesuesi nxenesit a i bere detyrat e shtepis?ia kthen nx. ……….. jo sepse un jetoj ne banes ahahah

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 4 votes)
 6. meshkronja says:

  jon hasa e hysa ne kulum tshpis edhe mesin nalt masanej i thot hasa hyses a te lshoj un shurren e ti kapu edhe lshohesh… ia kthen hysa…..jo se ti ma nal ngjys……hahaha

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 3 votes)
 7. meshkronja says:

  u kan ni gru e bukur me nanen e vet qi u bo gjyshe edhe shkojn ne shitore edhe e sheh ni fustan edhe ni par trenerka edhe i thot guaja sa kushton ky fustan ? 15 puthje ….. po keto trenerka ? 10 puthje ia kthen shitsi……i thot gruaja …… ani une pej marr e gjyshja pagun

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 3 votes)
 8. haha says:

  ka shku ni gru ne butik (aty ku blejn rroba)I sheh ni par brek I thot shitesit sa bajn ai I thot 15 euro e sheh kjo gruja 1 fustan thot sa ban I thot 10 euro.Shitesi I thot qe brek po ti la 10 e fustanin 15.I thot gruja po ti fustanin ma qove e brekt mi ule.
  hahahahahhaha

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 4 votes)
 9. lule says:

  pse bijondinat pin varikin ?

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -4 (from 8 votes)
 10. klaora says:

  mos folni fjal palidhje

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 5 votes)
 11. klaora says:

  hahahhahahahaha

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 5 votes)
 12. pesa says:

  u kan hasa edhe hysa edhe nje banes aty jesh djeg edhe hasa ja bon, hyses shko ti nalt e gjumi njerz e gjall edhe kur tshkon hysa nalt aj i gjyn 1 , 2 ,3 ehde kur ta gjun te 4 e gjun zuzak edhe aj se pret kur thet hasa pse se prite ai ja bon po un t’shkrumit nuk i press

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 4 votes)
 13. tinaaa says:

  shummmmmmmmmmm pldh

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 7 votes)
 14. Blodyy says:

  ish kan Hasa edhe Hysa tuj vozit motora edhe uu kan nata tani kta e kan pa ni kerr tu ardh edhe Hasa i ka than Hyses kshyr kur ti hiq qityne motorve ne mes gur ta mush gas motorin edhe ban aksident kur e vet Hysa qka u ba Has ..ky pergjigjet a bre nanen qaj nmes nuk i kish pas dhez dritat….

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +9 (from 9 votes)
 15. skenda says:

  shum te mirakta barcoleta vetem vazhdoni kshtu

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 7 votes)
 16. elona says:

  hysa dhehasa jan krej mir po ma i mir eshte hasa na pshurrr tu kesh

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -2 (from 10 votes)
 17. qendres says:

  ai valai sa pa lidhje qito barcelketa qitni disa te tjera u

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +4 (from 6 votes)
 18. lindi says:

  qa po han kar o daj

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -2 (from 8 votes)
 19. dajavel says:

  shkon njani me ja lyp nastradinit gomarin nastradinit i thot nukekam ketu gomarin qato llafe bertet gomari dhe ky i thot qe gomari po bertet ithot apofolm me mu ame gombrin

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 8 votes)
 20. lola says:

  pidhi loles

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 4 votes)
 21. megimja says:

  Shume qesharake keto barcoleta sdiomos me hasen e hysen shum te mira jan hahahahahhaha

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 6 votes)
 22. repqi says:

  po kokren e molles e maje shume

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 4 votes)
 23. vani says:

  u kon ni gru edhe ka shku n’shitore me ble coca cola edhe mas 1 minute e ka ble coca colan edhe i ka thon shitsit sa kushton coca cola?shitsi i ka thon pse spo thu koka kola e po thu coca cola dhe gruja i ka thene shitsit po kurri jem e ka emrin car a mi thon atina une k…r a?

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +6 (from 8 votes)
 24. adi says:

  loresa shum e qart koke ,,complimente,te puq adii

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 7 votes)
 25. po [palidhje kto barcoleta mir e paskapas adi per to se mja rras karin n goj duhet

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +7 (from 9 votes)
 26. adi says:

  a kan ni burr ,edhe aj sa her i ka than grus me ja marr ne goij carin, ajo ska nigu,,dhe ni dit shkon te doktorri e i thot qka mi ba grus per me ma kap ne goi carin , i thot lyje me airokrem,,, edhe burri si te shkon ne shpi e lyn ,, mas ni jave e sheh doktorri ket burrin edhe e vet a po ta merr gruja ne goij?ky i thot jo gruja po edhe thmija…..

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +4 (from 16 votes)
 27. adi says:

  asht kan ni njeri edhe ka shku mu pre dru,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ju lutime pritni sa te kthehet…..

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +5 (from 9 votes)
 28. veton says:

  GEZUAR VITIN E RI 2011.
  E ISHALLA NKIT VIT SHKRUNI BARCOLETA MA TMIRA SI QITO SI PI SHOH PA LIDHJE A.(DO E DO JO KREJT DO JAN TMRRA)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 7 votes)
 29. veton says:

  sa bartcoleta jan per bjondinat?
  ASNJA SE KREJT JAN NGJARJE TVERTETA
  ,./?;:'”\|[{]]_)(+=*-.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +4 (from 8 votes)
 30. adi says:

  po carin

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 6 votes)
 31. macja e eger says:

  ja fut ne pill

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 10 votes)

Leave a Reply