facebook comments:

3 Responses to “2 Gisht larg”

 1. Na ishte nja herë amerikani gjermani dhe shqiptari dhe duhet ta kalojnë një shpell shumë të errët. I pari hyr amerikani dhe një bërbindësh i thotë: unë jam bërbindëshi me një sy të kuq, dhe ai largohet i frikësuar. Edhe gjermani kështu. Por kur hyr shqiptari bërbindëshi i thotë: unë jam bërbindëshi me një sy të kuq. Shqiptari ja kthen: volla me ta lidh shpull dy sy të kuq ti boj.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. albin says:

  se shum e bukur po je e per qata
  po tham

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 3. mamut says:

  tung qka je ka ban more aje mir a ka najsen te re a hiq

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)

Leave a Reply