facebook comments:

65 Responses to “Cfar ben gomari ne diell?”

 1. Ergi says:

  Qenke shume e trashe ti ai/amo flet per gomarin ti thua lopa dhe vici.hahah?

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 2. Ergi says:

  Qenke shume e trashe ti ai/amo flet per gomarin ti thua lopa dhe vici. Il moj injorante

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 3. goca brune says:

  Po ke te drejt gomari vetem bar ha

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 4. egla says:

  Gomari mbetet gomar dhe di vetem te haj bar

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 3 votes)
 5. Hola says:

  Gomari kur eshte ne diell sheh hijen e vet.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -2 (from 4 votes)
 6. argent.topuzi says:

  Ngrohet i shkreti

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 7. Âdmîr says:

  Ka ditlindjen

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)
 8. Xehet ahhaha

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 3 votes)
 9. bad boy says:

  hahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 10. boy says:

  po per pampers e kom pat fjalen po kom gabu

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)
 11. dafina says:

  po ajo ka thon pampers lexo mir

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -2 (from 4 votes)
 12. boy says:

  bjondina vesh brek per mi thon tjert baby

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -4 (from 6 votes)
 13. dafina says:

  po u cof ai se ai nuk ka nejt 1 vjet pa honger cncnncncncnc jau hongsha shkollen

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 6 votes)
 14. genta says:

  kallxom se po te kalxxoj

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 4 votes)
 15. dafina says:

  ish kon ni luan edhe skish pas honger buk qe 1 vjet e u qu me i honger krejt qata ti ki pas me dal ka luani rojet ta kan qel deren veq ka luani e ata jon ik shka kishe po kush e din aferim

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 3 votes)
 16. dafina says:

  po rren o bekimmmmmmmm hahahaha

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 17. ana says:

  a osht . se kur te hin ne deti mes mu lag hahahahaha ajgare nuk pe de as un kallxona mo bi se vesht nai zgate

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 18. dafina says:

  vallahin ide skom kallxona se nuk pe dim

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 19. ester4169 says:

  🙂

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 20. desa says:

  Pse bjondina kur shkon en deti i vesh pampersa ?

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 21. dafina says:

  qe edhe un njo ishkon ni djal ne shkoll edhe msusja i thot kur te shkoni ne shpi gjeni ka 4 fjali edhe kur shkon ai djali i thot babs kallxoma 1 fjali baba u kon ka kqyr tv i thot me ta hi ni shupat qyrrat ne zit ti gjuj edhe djali e shkrun kur shkon ta motra ajo ka lun me tren i thot edhe motres motra se u kon ka lun me tren ja bon tytytytytyyt ai e shkrun kur shkon te vlavi aika lun me aruplan i thot kallxoma edhe atij a ja bon apo don me te qu me aroplan ai e shkrun kur shon te mama ajo ka lan en i thot kallxoma ja bon aio ec mar majmuni pa brek edhe e shkrun kur shkon te neser ne shkoll i thot msusja lexo ti ai e lexon i thot me ta hi ni shuplk qyrrat ne zit ti gjuj mauaja i thot kunaj e lexon fjalin e dyt tytyytytyt ajo i thot qitash shkoj e ta thirri drejtorin e lexon fjalin e tret a po don me tqu me aruplan kur te vjen drejtori i e lexon fjalin e kater i thot ec mar majmun pa brek. ahhahahahahhahaha

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 4 votes)
 22. ana says:

  edhe un ty dafi du shum po ska pas faj baba se ka menu se luft ama djali sja ka spjegu mir po nejse barcolet

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)
 23. dafina says:

  hahahahahahhahaha baba ka menu se osht bo lufta e 3t botnore

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 3 votes)
 24. edi mullaliu says:

  djali-babi ajt ama pare me shku ne internet-babi-pa ke internet ne shpi -djali-pa knena ne shpi ska kontestrajt-babi-qka o kontestrajt o babi ajo sime luftu-babi kuku paska nis lufta e kom pre gishtin at luft qe u kon

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -3 (from 3 votes)
 25. edi says:

  pse bindina ka qef me pas dhomen reth mes me zon ne qoshe

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)
 26. edi says:

  hahhahahhahahahhhahhaa

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 1 vote)
 27. dafina says:

  po ne kerr jon kon 1 mi e 1 njeri e pra me traktor se po thu mini i kish gra e njeri ne kurpolic ahahahhahahahahah tung ju dua edhe un shum ana inaj edhe genta jakurti qyysssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 28. ana says:

  vallahin mendimi im u kon se i ka qu me traktor ahhahahahhahahha te dua shum genta tkom shoqen ma te ngusht tdu shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)
 29. genta says:

  jon kon ne kerr njemieenje njeri qysh i ka nxon kerri kerri u kon per 2 vet kush e din ta thot

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 4 votes)
 30. dafina says:

  ish kon ni bab 90 vjet i kish pas edhe ish dAL TU KAJT NE RRU E KA PYT NI NJERI I KA THON PSE PO KAN I KA THON ME KA RRE BABA I KA THON AI NJERI PSE TE KA RRE SE JA KOM VESH PANTOLLAT BABAGJYSHIT

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 3 votes)
 31. dafina says:

  u kon ni polic me ni dhi per dore edhe e ka pyt ni djal i ka thon shka po hec me kit gomar i ka thon polici nuk osht gomar po dhi i ka thon djali ste pyta ty po dhin ahhahahhahahahah

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 32. dafina says:

  ish kan njani gjoje ti tjetrin

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 33. dafina says:

  pse kur shklon bjondinaat e

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)
 34. Malsori says:

  pse Biondin e Merr deren e kerrit me veti: mu kshyr ne pasqyre

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 4 votes)
 35. sdhgm says:

  pse biondina kur shkon ne super market merr ni kofe me uj per mi la borgjet

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 3 votes)
 36. sarasevaj says:

  barcaleta te bukura eeee

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 4 votes)
 37. sarasevaj says:

  barcaleta te bukura eee nuk tallem

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 4 votes)
 38. sarasevaj says:

  ik e vlla se barcaleta me kot se keto nuk ka

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 4 votes)
 39. aurora says:

  Pse lopa nuk han gazeta?
  Se e bon viqin gazetar

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +5 (from 5 votes)
 40. my lady says:

  naj ishte nojhere nje qen zagar,qe sa ehre qe dilte i zoti na shpia ai eniqte mrapa se kujtonte se dot shkonte per gjah.ishin njehere ky qenie ky i zoti i tij ne sallon………………….. vazhdojeni vet qte

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -3 (from 5 votes)
 41. blendi says:

  qka ka mrena ne boston do fara te zeza

  zuzki!!!!!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 3 votes)
 42. xifi says:

  ishin kan tre shok tu net even ni plak e vetin at plakin evetin per nisen te rumbulakt qka asht po ai ja kthei top asht po qfar to pi po itha top bre melujt po mir per nje tjeter kater kandesh po plaku ja ktheu telivizion po ato djem t po qfare samsun g apo tjeter u mixh teli e hajt po a plaki i vet kta djem me dor po ja ban ne form te pilit ata ja kthyan po pil po ai plaki i ciles nan te ktynve tre ve

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)
 43. xhemsedin suma says:

  kur te hyje zuzaki ne uj te dhart qka bahet?
  coca cola….

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +5 (from 5 votes)
 44. xhema suma says:

  pse bjondinat kur te mbrrin te samafori ja nisin tu kci?
  menojn se asht disko….

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +4 (from 4 votes)
 45. xhema suma says:

  pse bjondina e merr ni konop kur te hyje ne MSN?
  mu lidh me tan boten

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +5 (from 5 votes)
 46. adea gojani says:

  u kon ni bjondin edhe aja e ka pas i peshk edhe i zog ka dasht mi myt …..zogin e ka gjujt pi katit trret e peshit ja ka shyt ryt en uj

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +4 (from 4 votes)
 47. klajdi says:

  gomari ne diell buzeqesh se kujton se po i bejne foto

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 3 votes)
 48. klajdi says:

  Cfar ben gomari ne diell?

  gomari ne diell buzeqesh se kujton se po i bejne foto

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 5 votes)
 49. leja says:

  kan qen miu dhe elefanti dhe kan shku ne det … miu del me heret ne plazh por kur e sheh nuk i ka brekt …! shkon e ngreh elefantin nga krevati dhe e zgjon por kur e pyet elefanti pse me zgjove …miu ia kthen . thot e kqyra mos mi ke vesh brekt e mia ………!!!!!!!!! heheheh

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +8 (from 12 votes)
 50. ola says:

  pse kur ec bjondina bjen muri??!!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 11 votes)
 51. ermal says:

  bjen ni bijondin ne shakt ehde kur del thot shyqyr qe sish kan mshel e sun kisha dal tani … haha

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +9 (from 11 votes)
 52. deo deo says:

  po kur ka eklips

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 6 votes)
 53. mergim cool says:

  osht kan ibrahim rugova edhe osht shku te statuja e skender beut edhe ju ka paraftyru skender beu edhe i ka than skender beu rugoves a po ma shalon kalin edhe ai osht shku te hashim thaqi edhe e ka marr se ka thon ai din me shalu edhe kur osht shku te skenderbeu i ka than skender beu: une t’thash me ma shalu e jo me ma pru ni kal tjeter. hahaha

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -4 (from 14 votes)
 54. Unamend says:

  U kan amerikani gjermani shqiptari ka ardh turki ka than apet ju tre ….

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 11 votes)
 55. jeta says:

  pse pula s epi ujin e nxehte?

  se i dalin vezet e zime

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +7 (from 11 votes)
 56. pse biondina ku del me msu del jasht per me than se kum studiu jasht vendit

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +4 (from 6 votes)
 57. limi says:

  pse biondina si han vezet se kujton se zogj

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 8 votes)
 58. hakia says:

  shum te forta kto vica flm nga ju

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 5 votes)
 59. atdhe says:

  o veton je shum i fort a?

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 9 votes)
 60. veton says:

  pse zezakt e majn rrypin e bardh?
  mi majt pantollat.hhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +4 (from 10 votes)
 61. veton says:

  cilt kinez thojn mirmengjesi?
  qa ta si din shqip

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 7 votes)
 62. veton says:

  u ardh njani prej gjermanis u kan shpejt e ekan nal policia e kosoves e i kan thanë ku e ki rrypin? ky ka than:e bre nanen e shqiptarve mshohin me trenerka e thojn ku e ki rrypin

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 8 votes)
 63. hysi says:

  bla bla

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 7 votes)
 64. Feti saraci says:

  pse bjondina ka 3 bira në pasqyrë
  sepse ka tentuar te bej 3 herë vet vrasje

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +4 (from 8 votes)
 65. ARSENI says:

  MERR RREZE

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 10 votes)

Leave a Reply